Naša ponuka - MOLET LÍNIA s.r.o.

mobil: 0903 720 083
tel.: 02 555 616 82
Prejsť na obsah

V našich špecializovaných predajniach ponúkame široký sortiment nadmerných odevov a textilu pre pánov a dámy.
Naša ponuka pre pánov začína od konfekčného čísla 58 až do 78, /2XL - 10XL/ a to obleky, nohavice, saká, rifle, rifľové bundy, vetrovky, plášte, vesty, pulóvre, svetre, jogingy, mikiny, tričká, polokošele, tielka, plavky, pyžamá, domáce úbory, župany. Pánske košele ponúkame od čísla 45 po číslo 58 /2XL-10XL/. Niektoré výrobky máme aj pre vyšších zákazníkov. /190cm a viac/.


Pre dámy máme širokú ponuku kostýmov aj spoločenských šiat. V našich predajniach nájdete nohavice, rifle, sukne, blúzky, topy, blejzre, tuniky, tričká, legíny, jogingy, pulóvre, svetre, nočné košele, pyžamá, župany, plášte, vetrovky a mnoho výrobkov podľa sezónnej ponuky. Dámy si u nás môžu vybrať okrem domáceho a športového oblečenia aj plavky a spodnú bielizeň, pančuchy, zástery a to všetko od veľkosti 44 až do 72.

Našou snahou je ponukou a kvalitou výrobkov uspokojiť nielen starších ale aj vekovo mladších zákazníkov. Niektoré kolekcie sú jedinečné a preto si u nás vyberie aj náročnejší zákazník.

Spolupracujeme s rôznymi značkovými výrobcami nielen na Slovensku, ale aj celej Európe /Rakúsko, Taliansko Nemecko, Francúzsko, Španielsko, Holandsko, Dánsko, Veľká Británia, Maďarsko, Poľsko, Česká republika ...../

Srdečne Vás pozývame do našich predajní a tešíme sa na Vašu návštevu

Kolektív Molet Línie

Návrat na obsah